Oboji svijet!

Autor: Administrator , 22. 11. 2018.

U Mjesecu protiv ovisnosti likovnim radovima pod mentorstvom učiteljice Sonje Škalamera Novak sudjelujemo u natječaju Oboji svijet! Forum za slobodu odgoja je raspisao natječaj kreativnih radova namijenjen učenicima osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova iz cijele Republike Hrvatske. Natječaj traje do 26. listopada, a provodi se osmu godinu zaredom s ciljem  skrenuti pažnju učenicima, učiteljima, roditeljima i školskim djelatnicima na važnost prihvaćanja i poštivanja različitosti te individualnih razlika u svakodnevnom životu, školi i lokalnoj zajednici. Sretno!

U VIŠE (ispod teksta) pročitajte tko sve sudjeluje.

Na likovni natječaj

OBOJI SVIJET TOLERANCIJOM

poslani su radovi sljedećih učenica i učenika naše škole

1. U KATEGORIJI NIŽIH RAZREDA

• HARIS HADŽIĆ 4.r.
  • MIRJETA MALJSORI 4.r.
  • ELMINA GIBANICA 4.r.
  • NOLA MILETIĆ 3.r.
  • VITA MILETIĆ 3.r.
  • IVANA TOMANJIK 3.r.
  • DENIS MUJKIĆ 2.r.

1. U KATEGORIJI VIŠIH RAZREDA

• DIEGO MERLIN 5.r.
  • HAMMED ŠABIĆ 5.r.
  • AJDIN MRKALJEVIĆ 5.r.
  • ERIK MUSTAFA 8.r.
  • SABINA BULJUBAŠIĆ 6.r.
  • LEONARDA ZENKOVIĆ 7.r.
  • FATA BEĆIROVIĆ 6.r.
  • NIKA HADŽALIĆ 6.r.
  • LUCA GALEŠIĆ 6.r.
  • EMA MILETIĆ I NAZA BEGOVIĆ 8.r. (rad u paru)Organizator nagradnog natječaja je Forum za slobodu odgoja-Zagreb, a tema natječaja je: tolerancija, prihvaćanje različitosti.

„Upoznajte se s Programom za održivi razvoj, sa samim ciljevima, istražite što se tim ciljevima želi postići, a ono što je najvažnije, kroz svoje radove šaljite prijedloge, ideje i same akcije kako mi kao pojedinci možemo doprinijeti ispunjavanju pojedinoga cilja: tolerancijom, poštivanjem ljudskih i dječjih prava, prihvaćanjem različitosti, izgradnjom mira, nenasilnim rješavanjem sukoba, pluralizmom, održivim i pravednim društvom.“

Učiteljica likovne kulture: Sonja Škalamera Novak