Općinsko-gradsko natjecanje iz fizike

Autor: Administrator , 28. 1. 2016.

Osnovna škola Ivana Batelića  u Raši bila je domaćin općinsko-gradskog natjecanja iz fizike za učenike  osmih razreda  osnovnih škola Labinštine koje se održalo 27. siječnja 2016. godine. Nakon uvodne priredbe  koju su pripremili učenici i učitelji domaćini, ravnateljica škole Greis Franković je zaželjela svim natjecateljima i mentorima dobrodošlicu i puno uspjeha u rješavanju ispita.

Na natjecanju je sudjelovalo osam osmaša i četiri mentora. Prosudbeno povjerenstvo za ispravljanje radova u sastavu  Vladimir Milošević, Korina Kiš, Danaja Glavičić i Marija Antolović  proglasilo je oko 18,00 sati rezultate.

Najuspješniji među mladim fizičarima bio je učenik Martin Šverko iz OŠ  Ivo Lole Ribara iz Labina kojeg je pripremala mentorica Danaja Glavičić.

Drugo mjesto osvojila je učenica Nika Carić iz OŠ Ivan Goran Kovačić Čepić, mentorice Korine Kiš.

Učenik Aleksandar  Parenta, također iz OŠ Ivo Lole Ribara iz Labina, mentorice Danaje Glavičić osvojio je treće mjesto. Nastavak u VIŠE.

Foto-galerija: Općinsko-gradsko natjecanje iz fizike

Na natjecanju sudjelovali su još učenici Damir Žilić i Stefani Ilić iz  OŠ Ivana Batelića – Raša, škole domaćina koje je pripremao učitelj Vladimir Milošević, učenica Alma Mahmić iz OŠ Ivana Goran Kovačić Čepić (mentorica: Korina Kiš), učenik Niko Fonović iz OŠ Ivo Lole Ribara  (mentorica: Dajana Glavičić) te učenik Antonio Kranjac iz OŠ Matije Vlačića mentorice Marije Antolović.

Rezultati s općinskog natjecanja šalju se Županijskom povjerenstvu koji će nakon objedinjenih rezultata svih učenika u županiji, pozvati najuspješnije na županijsko natjecanje koje će se održati 27. veljače 2016. godine.

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima te puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Ribara iz Labina kojeg je pripremala mentorica Danaja Glavičić.

R.M.

« Ožujak 2024 »