Intervuirali smo prvašiće

Autor: Administrator , 12. 10. 2017.

Posjetili smo naše male prvašiće i njihovu učiteljicu Draganu Macura. Bilo je to u petak, 6. listopada 2017. godine. Dočekali su nas s veseljem i radošću. Znatiželjno su nas promatrali. Predstavili smo im se: mi, članovi Novinarske grupe. I mi smo bili veoma uzbuđeni jer nam je to bio prvi intervju. Zanimalo nas je kako su se snašli u 1. razredu, kako im je u školi, a  doznali smo još ponešto. Svatko je odabrao dva učenika i krenuli smo s pitanjima. Rado su nam odgovarali. Nastavak u VIŠE.

Evo što je novinarka Sabina Buljubašić otkrila:

Amar Mujanović: U prvom razredu mi je jako lijepo. Puno se zabavljamo. Najviše mi se svidjelo kad smo gledali crtić Lolek i Bolek. Skupio sam već 12 smajlića.

Damjan Čule: U razredu mi je s učiteljicom Draganom jako lijepo. Volim kad nam učiteljica čita bajke. Gledali smo i crtić. Crtić Lolek i Bolek mi je bio jako smiješan.

Leyna Rebronja: Najviše volim kad na satu TZK igramo igru Princeze i prinčevi. I ja sam već dobila 12 smajlića. Lijepo mi je u školi.

Novinarka Emily Brajković je o prvim dojmovima pitala Sandija i Noemi:

Sandi Šabić: Jako volim svoju učiteljicu Draganu. Volim sve predmete. Lijepo mi je u prvom razredu. U razredu ima puno djevojčica i neke od njih mi se sviđaju.

Noemi Galešić: Jako volim tjelesni jer se igramo Ptičice na žici. Volim pjevati, crtati i gledamo puno crtića.

Novinarka Fata je priupitala:

Amay Matković: U prvom razredu nam je lijepo. Puno učimo. Najteže nam je pisati riječi. Omiljena igre su mi kad na TZK igramo Princeze i prinčevi, a doma Školice. Na likovnom najviše volimo crtati učiteljicu Draganu, a crtali smo i livadu. Imam i simpatiju. Omiljena pjesma je Sve se može kad se dvoje slože. Volim glazbeni jer pjevamo lijepe pjesmice.

Ema Musić: Voli Prinčevi princeze i lovice. Najviše mi se svidio crtani Ljepotica i zvijer koji smo gledali u školi. Najviše volim crtati životinje i stabla. Nemam simpatiju. Sviđa mi se pjesmica Sve se može kad se dvoje slože. Volim i likovni i tjelesni.

Novinar Alan je saznao:

Anteo Begić: U prvom razredu mi je zanimljivo. Volim pjevati pjesmicu Semafor, a na tjelesnom igramo omiljenu igru Ptice na žici, a volim igre s loptom. Voli čitati bajke: Palčicu, Ljepoticu i zvijer,  a svidio mi se crtić Lolek i Bolek kojeg smo gledali u školi. Nakon nastave ostajem na  Produženom boravku gdje učimo i puno se igramo s učiteljicom Denis.

Matej Husić: Volim sve predmete, nemam najdražeg. U razredu volim dobiti smajliće kad uradimo nešto dobro od učiteljice Dragane. Volim i čitati. Kuharica Indira nam priprema dobru marendu.

Novinarka Melisa pitala je:

Lana Čule: Obožavam ići u školu. Dobila sam već 10 smajlića. Volim učiteljicu Draganu. Na likovnom najviše volim bojati flomasterima. Volim pjevati na glazbenom.

David Šćira: Volim ići u školu. Na likovnom volim bojati bojicama, na glazbenom mi je najbolja pjesma Fili mjau. Dobio sam već puno smajlića.

Novinarska grupa

« Ožujak 2024 »