Na prijemu raške načelnice za uspješne učenike i mentore

Autor: Administrator , 7. 7. 2017.

Prijem za uspješne učenike i mentore – sudionike županijskih i državnih natjecanja  pri Ministarstvu znanosti i obrazovanja i Agenciji za odgoj i obrazovanje, organizirala je raška načelnica Glorija Paliska Boltrstein sa svojim suradnicima, u četvrtak, 6. srpnja 2017. godine. Čestitala je svim učenicima i mentorima istaknuvši ponos Općine Raša njihovim uspjesima u različitim obrazovnim područjima. Naglasila je da će s projektom energetske obnove školske zgrade, koji je u pripremi,  učenici imati bolje uvjete za daljnji rad te ih prigodno nagradila zavičajnom knjigom.  Prijemu su uz ravnateljicu raške škole Greis Franković, prisustvovali:

- Marija Lalović, učenica 8. razreda koja je s literarnim radom sudjelovala na državnoj razini LIDRANA, a osvojila je  i 6. mjesto na županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika uz mentoricu Hasniju Karlović te  dva druga mjesta na županijskim natjecanjima iz Povijesti uz mentoricu Vedranu Hrelja Zupan  i Geografije uz mentoricu Ivanu Višković.

- Haris Omerdić, učenik 7. razreda uz mentora Vladu Miloševića osvojio je  6. mjesto na županijskom natjecanju Mladi tehničari

- Enver Durmić, osvojio je 8. mjesto u županijskom natjecanju iz Matematike uz svoju mentoricu Luanu Pavinčić Vlačić

- Samra Mrkaljević je uz svog mentora Hazima Bećirovića osvojila 5. mjesto na županijskom natjecanju iz Islamskog vjeronauka

- Ekipa učenika: Erik Mustafa (6.r.), Belmin Maslić (7.r.), te učenici 8. razreda: Amar Pozderović, Denis Osmić , Kledi Dželili, Dino Halilčević te Elvir Adrović uz mentora Vladu Miloševića osvojili su 4. mjesto  na Županijskom natjecanju u košarci

- Ekipa učenika: Benjamin Černjul (6.r.),  Amar Pozderović, Denis Osmić , Kledi Dželili (8.r.) uz mentoricu Anu Blečić osvojili su 6. mjesto na Županijskom natjecanju u krosu.

Fotografija preuzeta s web stranice Općine Raša.

« Ožujak 2024 »