Poziv za iskaz interesa za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s poteškoćama u razvoju

Autor: Mirijana Jelčić, 25. 8. 2016.

Istarska županija prijavitelj je projektnog prijedloga„MOZAIK 2“ prijavljenog na Poziv za dostavu projektnih prijedloga Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta pod nazivom „Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama“ u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020., sufinanciranog sredstvima Europskog socijalnog fonda.

Osnovna škola Ivana Batelića Raša kao partner u projektu „ MOZAIK 2“ raspisuje

POZIV ZA ISKAZ INTERESA

za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s poteškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Ivana Batelića-Raša

Radno mjesto: POMOĆNIK/POMOĆNICA U NASTAVI ZA UČENIKE S POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Broj traženih osoba: 2

Mjesto rada:  Osnovna škola Ivana Batelića-Raša
Radno vrijeme:

Osoba nepuno radno vrijeme – 21 sat tjedno -1.razred
Osoba nepuno radno vrijeme – 24 sata tjedno – 4.razred.

Potpuni natječaj vidi u VIŠE.

KLASA: 112-03/16-03/01

URBROJ: 2144-17-01-16-1

Raša, 25. kolovoza 2016.

Osnovna škola Ivana Batelića Raša kao partner u projektu „ MOZAIK 2“ raspisuje

POZIV ZA ISKAZ INTERESA

Radno mjesto: POMOĆNIK/POMOĆNICA U NASTAVI ZA UČENIKE S POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Broj traženih osoba: 2

Mjesto rada:  Osnovna škola Ivana Batelića - Raša
Radno vrijeme:

Osoba nepuno radno vrijeme – 21 sat tjedno -1.razred
Osoba nepuno radno vrijeme – 24 sata tjedno – 4.razred

Prijevoz na rad: Novčana naknada do 400 kn mjesečno
Plaća: 25 kuna neto po satu
Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme

UVJETI:

najmanje završena srednja škola.

Odabir kandidata će se provesti sukladno Uputama za prijavitelje poziva broj UP.03.2.1.02. Svi izabrani kandidati obvezni su savladati program edukacije pomoćnika u nastavi tijekom prva dva mjeseca rada. Kandidati koji su već završili taj program trebaju dostaviti potvrdu kojom to dokazuju, te nisu obvezni pohađati edukaciju. Edukaciju će organizirati Istarska županija u okviru provedbe projekta MOZAIK 2.

OPIS POSLOVA

Osnovna je zadaća pomoćnika u nastavi za učenike s poteškoćama u razvoju pružanje neposredne podrške u razredu učenicima s teškoćama, pomoć u uključivanju u razredni kolektiv, savladavanje socijalno-psiholoških prepreka i nastavnih sadržaja.

S kandidatom/kandidatkinjom izabranom za pomoćnika u nastavi za učenike s poteškoćama u razvoju sklopit će se pisani ugovor u kojemu će biti utvrđeni poslovi, trajanje izvršenja poslova te međusobna prava, obveze i odgovornosti ugovornih strana.

U prijavi na poziv kandidat/kandidatkinja treba navesti osobne podatke (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona i mobitela) te sve tražene priloge.

Uz prijavu kandidat/kandidatkinja dužni su priložiti slijedeće dokumente u izvorniku ili preslici:

dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome ili potvrdu o stečenoj stručnoj spremi),
dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice),
životopis,
uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci,

Kandidati koji posjeduju uvjerenje o sudjelovanju u programu edukacije pomoćnika u nastavi, dužni su ga priložiti pri prijavi na natječaj.

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a polaznici su prije sklapanja pisanog ugovora dužni dostaviti na uvid originalne dokumente.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz Javnog poziva moraju biti zaprimljene najkasnije do 01.09.2016. do 9,00 sati i dostavljaju se na adresu:

Osnovna škola Ivana Batelića-Raša

Ul.Ivana Batelića br.1

52223 Raša

Ured tajnice

s naznakom „Javni poziv za prijem pomoćnika u nastavi za učenike s poteškoćama u razvoju u šk.god. 2016/17“.

Zainteresirani za zaposlenje u više škola dostavljaju sve dokumente u sve škole, a u molbi trebaju navesti škole po redoslijedu interesa.

Radni odnos sa školom će se zasnivati nakon provedenog selekcijskog postupka.

« Ožujak 2024 »